Blog

Magická noc

Uplynulo len pár dní, čo sme úspešne ukončili medzinárodné Gardner stretnutie, ktoré sa konalo na jazerách Green Lakes – „Land Of Commons“ a „Land Of Mirrors“ pri Novom Meste nad Váhom.

0
Prečítať celý článok

Ako naviazať Clone Rig

Klasické montáže D-rig sú tu už dlho. Z jednoduchého dôvodu. Pretože fungujú. Je to fantastická alternatíva k montážam Hinged stiff, Chod a iným pop-up prezentáciám, kedy chceme mať nástrahu tesne nad dnom. V pár krokoch si teda popíšeme spôsob naviazania takejto montáže, tzv. Clone Rig.

0
Prečítať celý článok

Carpe Diem!

Užívaj si dňa! Je to také jednoduché!? Ľudia sú rozdielni a nie každý chápe svet rovnako. Zoberme si takých rybárov. Rybárov každodenne hľadajúcich potravu v našich vodách. Áno, je to smutné čo sa u nás deje, lenže zastarané zmýšľanie sa ťažko mení. Viem ale, že mojou prioritou bude vždy ochrana našich vôd a prírody. Veď bez našej prírody tu nebudeme dlho ani my.

0
Prečítať celý článok

Ďalšie stretnutie

Po dlhom čase som si našiel čas pri početných povinnostiach aj na rybačku. Výber padol na obľúbené štrkovisko, ktoré je rozlohou pomerne malé, ale dosť hlboké (priemer tam dosahuje okolo 4,5 m). Miesto som mal dopredu vytipované, ktoré som chodil týždeň kŕmiť.

0
Prečítať celý článok
FACEBOOK GARDNER.SK

doubLLe s.r.o.
Boroviny - Krvavník 891/6
962 01 Zvolenská Slatina
IČO: 47677830
IČ DPH: SK2024056705

  • E-mail: info@lodky.sk
  • E-mail: peter@lodky.sk
  • Telefón: +421 908 246 058